Žižkov.Tv

originál regionál

Partneři

Ali 21 Security logo Pro rok 2016 se stala výhradním partnerem zizkov.tv bezpečnostní agentura Ali 21 . Ta zajišťuje nejen fotbalová utkání FK Viktoria Žižkov, kde se naše cesty setkaly, ale take širokou paletu dalších sportovních, kulurních a společenských akcí. Doufejme, že letošní rok bude začátkem trvalé spolupráce, která pomůže našemu projektu k rozšíření, zkvalitnění a růstu. Prvním společným počinem v roce 2016 byl novoroční projev Aloise Neumana, který můžete shlédnout zde.

Do budoucnosti s jistotou a radostí společně s ALI 21 Security !

Kino Aero je kinem dobrých filmů a jedním z nejstarších filmových klubů v ČR. Měsíčně uvádí minimálně 60 různých titulů, rozsáhlé retrospektivy režisérů a jednorázové projekce filmů, které nejsou v české distribuci. Každý pátek a sobotu rozšiřuje svůj program o noční projekce filmů. Hostí předpremiéry a premiéry nových distribučních filmů. Vybrané projekce obohacuje o lektorské úvody, program o nevšední akce a happeningy, prostor baru o výstavy fotografií a plakátů. Aero je kino s jedinečnou atmosférou.

Není tedy divu, že jsme hrdým mediálním partnerem tohoto žižkovského kina.

Společnost AF BKK, s. r. o. byla založena v září roku 1994. Od počátku až do současnosti se zabýváme kompletní polygrafickou výrobou, jádrem naší činnosti je archový ofsetový tisk. Po více než patnácti letech úspěšné existence na polygrafickém trhu naše společnost produkuje pro nejnáročnější českou i zahraniční klientelu.

Děkujeme za sponzorský tisk samolepek zizkov.tv

FK Viktoria Žižkov patří mezi nejstarší a nejúspěšnější kluby v České republice. Klub založili studenti z Reálného gymnázia na Žižkově již v roce 1903 v tradiční staropražské čtvrti. Při volbě dresů se staly základem národní barvy červená a bílá, které v nezměněné podobě zůstávají až do dnešních dnů. Brzy po založení klubu patřila Viktoria Žižkov mezi nejsilnější v Praze a do čela českého fotbalu se dostala již v roce 1913, když zvítězila ve finále nejvýznamnější soutěže té doby CHARITY CUPU nad SK Slávií Praha v poměru 2:0. Viktorka je prostě žižkovské rodinné stříbro a zizkov.tv je již třetí rok jejím mediálním partnerem.

Zizkov.info je originální informační kanál věnovaný Žižkovu – projekt je také propojen s provozem nekuřácké kavárny Republika Žižkov, jejíž návštěvu vřele doporučujeme.

noonart

Noon Art production je skupina zabývající se filmařskou a propagační činností. Vzhledem k žižkovské příslušnosti Mr. Noona jsme započali spolupráci na výrobě obsahu. Což v současné době obnáší přípravu společných projektů a publikování archívu krátkých skečů odstartované 11.6. 2012 v pravé poledne.

Profilový obrázek

Honza Pařil je známá osobnost pražského společenského života a jeho náležitost ku Žižkovu je dostatečně známa, takže vzájemná spolupráce byla otázkou času.

Studio Žižkov nabízí kompletní servis od návrhů kampaní a grafického designu přes tisk a potisk všeho možného kolem fotografického atelieru až po nahrávací studio s malým sálkem.

Each specialization is designed to train students to become contributors in the workplace.
No comments