Žižkov.Tv

originál regionál

Jak se stát partnerem

Třeba Vás při prohlížení našeho webu napadne: „To je dobrej nápad, to bych měl podpořit. Žižkov a žižkováci si rozhodně zaslouží pořádné zpravodajské kanály.“ Přivítáme Vaše náměty na nový obsah, který rozšíří náš úhel pohledu na Žižkov. Chcete mít svůj rozhlasový pořad ? Chcete informovat o novinkách z Vašeho okolí ?

Klidně Vás může ke spolupráci přivést i pouhý chladný kalkul o dobře investované pekelně přesně cílené reklamě do řad našich nejbližších sousedů a spoluobčanů. Ty zasahujeme samozřejmě zejména prostřednictvím našich regionálních mediálních kanálů zizkov.tv a radiozizkov.cz. Propagace partnerů je možná i v rámci propagace samotných značek ZTV a RŽ po jejich boku.

Pokud se chcete prezentovat klasickou formou audio nebo videospotů, případně formou PR článku nebo bannerů, pak navštivte sekci Ceník inzerce.

Máteli tedy chuť se podílet na dalším růstu žižkovských originálních médií, pak neváhejte a kontaktujte nás !

Budeme si vážit jakékoliv dobře míněné nabídky, kterou můžete zaslat na pavel.vyborny@zizkov.tv nebo volejte na tel 608ZIZKOF.


Below are brief descriptions of each specialization ecommerce specialization ecommerce courses focus on strategy and management, business models, social impact of the media, web design tools, design principles, social networking, https://writemyessay4me.org/ web 2.
No comments


Není žádný komentář. Buďte první.

Komentář