Žižkov.Tv

originál regionál

Historie

Trocha historie …

Jako první viditelný počin ZTV byl v roce 2002 sestříhán jingl No. 1, který byl vytvořen z materiálů pořízených pro soukromý Videoarchiv.

Bylo ale jasné, že množství událostí, které Žižkov nabízí si říká o pravidelné publikování.

Experimentální verze zizkov.tv byla spuštěna v březnu roku 2004 a prochází permanentním vývojem. Jako první jsme publikovali příspěvěk o vyvěšení tibetské vlajky na žižkovské radnici.

V roce 2005 již přinášíme informace o většině zásadních událostí počínaje oslavou Nového roku přes divadelní i hudební počiny v Paláci Akropolis i v kině Aero. Neopomineme důležité regionální události jako Pivobraní, Masopust nebo odhalení Haškova pomníku a slavnostního předvedení žižkovské Hymny při této příležitosti. Naší pozornosti neunikli ani festivaly Jsem spokojenej, Aerokraťas, Euroconnection, Žižkovská smršť nebo Entermultimediale.

Nezastavujeme se však na hranicích Žižkova a přinesli jsme i aktuální informace o manifestacích proti nehoráznému policejnímu zákroku vedenému protizákonně proti účastníkům Czechtechu nebo o módní přehlídce podporující nenásilnou osvětovou akci Trikem proti komunismu.

Starší verze webu měla spoustu dětských chyb jako špatná kvalita, nízké rozlišení, nutnost refreshe pro zobrazení příspěvků, atd… Dalším krokem tedy logicky bylo spuštění vyspělejšího redakčního systému. Toto se stalo na přelomu roků 2006/2007 ve spolupráci s D3d, kterému tímto děkuji za neustálou podporu.

V roce 2009 plánujeme opět technologický  posun našeho webu, který již narazil na hranice své užitelnosti.

Za účelem pozvednutí úrovně žižkovské televize bylo založeno občanské sdružení Regiovize Žižkov o.s.

Příspěvky na jeho činnost můžete posílat na účet 2500039250/2010.

Marketing specialization through the marketing specialization students prepare for entry-level marketing positions
No comments