Žižkov.Tv

originál regionál

Lidé

Osoby a obsazení

Pavel Výborný

Mám rád Žižkov. Mám rád lidi. Zejména ty, kteří mají rádi Žižkov. Jakékoliv dotazy, náměty nebo připomínky, které se nevejdou do Fóra můžete poslat na mail pavel.vyborny@zizkov.tv

Martin Mudr – sportovní redaktor

Coby malý klučina jsem někdy začátkem 80. let poprvé napochodoval na trénink fotbalové předpřípravky Viktorky Žižkov a zrodila se jedna velká láska. Ve Viktorce jsem prošel všemi dětskými i žákovskými kategoriemi a pak se ještě na chvíli vrátil těsně před vojnou do B týmu dospělých. Jsem rád, že se k Viktorce mohu zase vrátit jako reportér jejích zápasů.

Simon Anfilov – grafické práce

Projekt zizkov.tv se mi od začátku jevil jako životaschopný. E-logo proto přispělo vytořením logotypu a grafickěho návrhu www prezentace. Protože věříme, že projekt budoucnost má, ponechali jsme tradice tradicím a vytvořili vizuální styl v moderním duchu s důrazem na typ média a charakter projektu. V našem portfoliu na www.dobrelogo.cz to logotypu zizkov.tv rozhodně sluší.

In response to employer and student demand for more business specializations, we are excited to make these new options in ecommerce, human resources, https://writemyessay4me.org/ marketing and project management available to online students.
No comments


Není žádný komentář. Buďte první.

Komentář