Žižkov.Tv

originál regionál

Rádio Žižkov

Vítejte na stránce Rádia Žižkov – originálního regionálního média zaměřeného na zprávy z regionu. Těšte se na přímé přenosy, rozhovory a veškeré informace, které Vám o našem regionu přineseme !

21. 8. 2013  Dnes se nam bohuzel z technickych duvodu nepodarilo vysilat poharoveho zapasu z Kostelce. Dekujeme za pochopeni.

FK Viktoria Žižkov dnes proti Třinci

Úvodní utkání sehraje dnes Viktoria s Třincem na domácím hřišti a chybět nebude ani Martin Mudr a jeho komentář na Rádiu Žižkov. Sledujte po desáté hodině průběh zápasu a fanděte s námi !

Přímý přenos 27. 4. 2013 ze zápasu FC TEscoma Zlín a FK Viktoria Žižkov

Další přímý přenos Rádia Žižkov uskuteční Martin Mudr ze Zlína dnes kolem 19,00. Sledujte vývoj zápasu žižkovského klubu se ševci ze Zlína. Pro poslech klikněte na přehrávač vpravo.

Přímý přenos 13. 4. 2013 ze zápasu FK Viktoria Žižkov s Bohemians Praha

Pražské derby čeká žižkovské borce tuto sobotu na stadionu FK Bohemians Praha. Od mikrofonu Rádia Žižkov Vás přibližně v 10,00 přivítá Martin Mudr. Fanděte s námi ! Vysílání rádia spustíte v přehrávači vpravo.

Přímý přenos 30. 3.2013 ze zápasu FK Viktoria Žižkov s HFK Olomouc

Druhý letošní výjezd žižkovských borců směřuje tuto sobotu na stadion HFK Olomouc. Od mikrofonu Rádia Žižkov Vás přibližně v 15,00 přivítá Martin Mudr. Fanděte s námi !

Jarda Švec připravuje novou programovou náplň Rádia Žižkov pro letošní rok, takže se máte na co těšit !

24. 3. 2013 FK Viktoria Žižkov vs FK Pardubice

Tuto neděli v 10,15 nebude při výkopu Viktorky samozřejmě chybět Martin Mudr, Rádio Žižkov a kamera zizkov.tv, která se opět pokusí přinést i videopřenos. Máme se tedy na co těšit ! Již nyní je mikrofon i kamera Rádia Žižkov připojen a můžete sledovat přímé dění společně s námi ! Ať vyhraje ten lepší !

Vysílání rádia můžete spustit v prohlížeči vpravo a video (až bude dostupné) naleznete na tomto odkazu:


16. 3. 2013 FK Viktoria Žižkov vs FK Baník Most

Již nyní můžete nasávat atmosféru prvního výjezdu žižkovských borců. U mikrofonu Vás ve 14,25 ze sluncem zalitého Mostu přivítá Martin Mudr. Fanděte s námi !

Vysílání rádia můžete spustit v prohlížeči vpravo a video naleznete na tomto odkazu: http://youtu.be/vS6fqLDlQIw

První letošní přímý přenos uskutečníme 5. 1. 2013 z utkání Viktorie Žižkov v rámci Indoor fotbal cupu v Liberci

U mikrofonu tuto sobotu tentokrát po 13,00  kromě Martina Mudra přivítáme i posilu Václava Jindru, který již několikrát podpořil naše vysílání z domácího stadionu. Fanděte s Rádiem Žižkov !  Pište Vaše připomínky a nápady, těšíme se na ně.

11. 11. 2012 Žižkov vs Táborsko

Dnešnífotbalové klání pro Vás bude na Rádiu Žižkov komentovat jako vždy Martin Mudr. Přímý přenos začíná po desáté hodině, tak fanděte Viktorce s námi !


28. 10. 2012 Žižkov vs Varnsdorf

http://www.youtube.com/channel/UC5nvA2xeEWCp6Y8z1PDOEKw?v=Ikilg1NJbXQ

Dnes se díky spolupráci FK Viktoria Žižkov a Google+ pokusíme přenášet společně s komentářem Martina Mudra i obraz. Bude se jednat o zkušební vysílání, které by mělo prověřit naše základní možnosti. Žádáme Vás proto o vyzkoušení a sdělení Vašich zážitků a případných potíží se sledováním. Stream bude podle plánu po desáté hodině k dispozici ZDE.

21. 10. 2012   Zápas se Znojmem – technické problémy

Omlouváme se všem, kteří chtěli poslouchat přímý přenos ze Znojma, ale bohužel se nám na cizím hřišti nepodařilo překonat technické problémy a přenos se neuskuteční. Ještě jednou se omlouváme, ale fandíme dál ! Podrobnosti v onlajnech zde.


7. 10. 2012 Přímý přenos z Karviné

Dnes kolem čtvrté hodiny odpolední Vás přivítá Martin Mudr ze stadionu v Karviné s komentářem z dalšího zápasu žižkovských borců.  V případě problémů s přehráváním pište komentáře a my Vám pomůžeme s naladěním 🙂

30. 9. 2012 Přímý přenos FK Viktoria Žižkov vs Bohemians Praha

Tradičně kolem desáté hodiny dopolední Vás přivítá Martin Mudr ze stadionu na Seifertově třídě s komentářem derby žižkovských se střížkovskými. Pro poslech klikněte zde a spusťte webový přehrávač. V případě problémů pište komentáře a my Vám pomůžeme s naladěním

16. 9. 2012 Viktorka s Olomoucí na Rádiu Žižkov

Dnes kolem desáté hodiny se přihlásí Martin Mudr s komentářem k zápasu Viktorky s Olomoucí. Věnujte pozornost technické poznámce. Pro poslech dnešního přenosu je nutné kliknout na odkaz Rádia Žižkov. Pokud dojde k výpadku nebo pokud naladíte jiné rádio je třeba znovu kliknout na stejný odkaz. Děkujeme za pochopení.
Pokud se Vám nebude dařit připojení nebo neuslyšíte komentář, tak napište do
Komentáře na hlavní stránce (kliknout ZDE) a dostane se Vám pomoci.


Dnes 2. 9. 2012 se Vám v 10,00 přihlásíme ze stadionu na Seifertově třídě na Žižkově a společně s Martinem Mudrem Vás provedeme dalším domácím zápasem Viktorky Žižkov ve druhé lize. Fanděte s Rádiem Žižkov !

29. 8. 2012  Viktorka dnes bojuje o postup v poháru proti Karlovým Varům  – Rádio Žižkov Vám přináší přímý přenos z tohoto zápasu dnes v 17,00

Žižkovští borci se dnes poperou o postup do dalšího kola soutěže o Pohár České pošty. V Karlových Varech bude pro Vás komentovat utkání mezi 1. FC Karlovy Vary a FK Viktoria Žižkov jako obvykle Martin Mudr. Ten je již v tomto okamžiku na místě a připravuje se na přímý přenos, který zahájí před 17. hodinou.
Pokud se Vám neuslyšíte vysílání rovnou při příchodu na tuto stránku, tak spusťte přehrávač v liště napravo nebo klikněte ZDE.

Přímý přenos z domácího utkání s Čáslaví – 19. 8. 2012 v 10,15

Dnes 19. 8. 2012 se Vám kolem desáté přihlásíme ze stadionu na Seifertově třídě na Žižkově s přímým přenosem z dalšího domácího zápasu. Fanděte s Rádiem Žižkov !

Pro poslech spusťte přehrávač v liště napravo nebo klikněte ZDE.

Přímý přenos z úvodního utkání FC Graffin Vlašim s FK Viktoria Žižkov

Dnes 4. 8. 2012 se Vám před 17,00 přihlásíme ze stadionu FC Graffin Vlašim a společně s Martinem Mudrem Vás provedeme prvním zápasem letošního účinkování Viktorky Žižkov ve druhé lize. Stínem dnešního odpoledne je čerstvá a bolestná ztráta jednoho z nejlepších fandů fotbalu – člena představenstva FK Viktorie Žižkov Jiřího Steinbrocha, který snad bude toto utkání sledovat z nebeské VIP zóny, kam měl za svůj profesionální i lidský přístup určitě připravenou permanentku.

Pokud se Vám rádio nespustilo automaticky, tak spusťte přehrávač v liště napravo nebo klikněte ZDE.

Omlouváme se za poněkud hlasitou kulisu, ale vysíláme přímo z hlavní tribuny, kde je jádro domácích fanoušků. Děkujeme za pochopení.

Tuto neděli v 17,00 nastoupí žižkovští borci proti Viktorce z Plzně. Rádio Žižkov bude při tom ! Tešte se na komentář Martina Mudra přímo ze stadiónu na Seifertově třídě. Pro poslech klikněte na odkaz níže.

Přímý přenos 26. 2. 2012 – FK Viktoria Žižkov vs FK Mladá Boleslav

Dnes se v tradičních 10,15 utkají borci ze Žižkova s Mladou Boleslaví. Fandit můžete s námi na Rádiu Žižkov, kde se Vám po desáté hodině přihlásí Martin Mudr a Pavel Výborný, aby tento zápas komentovali v přímém přenosu. Tentokrát je pro poslech potřeba kliknout po desáté hodině na následný odkaz.

V případě problémů s připojením sledujte instrukce zde na našem webu – vzhledem k zásadní obměně vysílacího hw i sw může být dnešní přenos poněkud dobrodružnější než obvykle. Napište nám své zážitky s Rádiem Žižkov do komentářů.

Opět zahajujeme sérii přímých přenosů na Rádiu Žižkov ! Tuto neděli 26. 2. 2012 od 10,00

Poprvé se v jarní části první ligy přihlásíme ze stadionu FK Viktoria Žižkov tuto neděli v tradičních 10,15. Těšte se na komentář Martina Mudra a na hosty ve vstupech na Rádiu Žižkov ! Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE.

4. 12. 2011 FK Viktoria Žižkov

Dnes se v tradičních 10,15 utkají borci ze Žižkova s Příbramí. Fandit můžete s námi na Rádiu Žižkov, kde se Vám po desáté hodině přihlásí Martin Mudr a Pavel Výborný, aby tento zápas komentovali v přímém přenosu. Tentokrát je pro poslech potřeba kliknout na následný odkaz.

Žižkov vs Slovácko dnes na Rádiu Žižkov

Dnes se v tradičních 10,15 utkají borci ze Žižkova se Slováckem. Doufejme, že pod novým trenérem se nám podaří získat body. Fandit můžete s námi na Rádiu Žižkov, kde se Vám po desáté hodině přihlásí Martin Mudr a Pavel Výborný, aby tento zápas komentovali v přímém přenosu.

Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE.

Po třetí hodině odpolední se Vám zítra přihlásíme z Českých Budějovic odkud přinese Rádio Žižkov v přímém přenosu komentář Martina Mudra. Doufejme, že si z výletu na jih přivezeme tři body. Nezapomeňte fandit Viktorce zítra s Rádiem Žižkov.

Dnes 7. 11. 2011 v 18,30 se v e-fotbal aréně započne mezi žižkovským a ostravským týmem boj o body, které se na konci prvoligové tabulky hodí oběma celkům. Duel můžete sledovat společně s Martinem Mudrem, který bude celý zápas komentovat v přímém přenosu na Rádiu Žižkov.

Viktoria Žižkov vs Dynamo České Budějovice 26. 10. 2011

Dnes před 17,30 se Vám opět na Rádiu Žižkov přihlásí Martin Mudr jako komentátor pohárového utkání Viktorie Žižkov a Dynama České Budějovice.

Rádio Žižkov přineslo přímý přenos také z domácího derby se Slavií Praha 17. 10. 2011. Záznam tohoto přenosu můžete nalézt v sekci Záznamy z přenosů.

Ondrášovka Cup -Viktoria Žižkov v Českých Budějovicích – přímý přenos na Rádiu Žižkov -DNES !

Dnes se Viktorka popere v Českých Budějovicích s místním SK Dynamo o postup v Ondrášovka Cupu. Díky Přímému přenosu můžete fandit s Martinem Mudrem, jehož přihlášení můžete očekávat před šestou hodinou, kdy dnešní utkání začíná. Doufejme tedy, že se nám podaří navázat spojení a že Viktorka zvítězí !!! Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE.

V netradičním podvečerním sobotním termínu se utkají v e-fotbal aréně družstva žižkovských borců a vršovických Bohemians. Samozřejmě nebude chybět on line komentář Martina Mudra, který Vám přinese Rádio Žižkov v jubilejním přímém přenosu.

JIŽ JSME PŘIPOJENI A VYSÍLÁME ! Ať vyhraje ten lepší !
Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE. 25. 9. 2011 FK Baník Most – FK Viktoria Žižkov – přímý přenos od 15,00 Boj žižkovských borců o prvoligové body dnes můžete sledovat s živým komentářem Martina Mudra na Rádiu Žižkov před 15,00, kdy zápas v jablonecké Chance aréně začíná. Fanděte Viktorce s námi ! BLESKOVÁ ZPRÁVA !  omluvte zpoždění způsobené sérií technických komplikací. Děkujeme za pochopení. Jinak se zde hraje stále nerozhodně 0:0 a stále se nám nedaří navázat spojení ! V nejhorším případě Vám nabídneme až pozápasové rozhovory.  Všem se omlouvám a doufám, že nás budete opět sledovat při dalším přímém přenosu tentokrát ve vyzkoušeném domcím prostředí v derby s Bohemians ! VIKTORKA právě vstřelila vedoucí branku !!! a to je to nejpodstatnější ! A již je srovnáno … 1:1 v 37. minutě. Více aktuálních informací naleznete na http://www.fkvz.cz/online.asp Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE.

Martin Mudr na komentátorském stanovišti

Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE. 4. 6. 2011 FK Baník Most – FK Viktoria Žižkov – přímý přenos od 18,00 V dnešním duelu,který odehrají žižkovští borci v Mostě, se může rozhodnout o postupu FK VIKTORIA Žižkov do první ligy. Kolem 18,00 se tedy z Mostu přihlásí Martin Mudr s Václavem Jindřichem a provedou Vás tímto zápasem. Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE. 14. 5. 2011 FK Viktoria Žižkov – MFK OKD Karviná – přímý přenos Tuto neděli v tradičním čase 10,15 se na žižkovském stadionu na Seifertově třídě utkají borci z Viktorky Žižkov s týmem Karviné. Zápas budeme online vysílat v přímém přenosu na Rádiu Žižkov – dění na hřišti pro Vás bude sledovat Martin Mudr společně s Václavem Jindřichem, který naše komentátorské bidýlko navštívil již poněkolikáté. 14. 5. 2011 FK Viktoria Žižkov – FC Zenit Čáslav – přímý přenos Dnes v 17,00 hodin začneme vysílat přímý přenos ze zápasu Viktorky s Čáslaví. Výjezdní utkání na Rádiu Žižkov komentuje Martin Mudr pro  všechny, kteří budou fandit na dálku . Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE. 8. 5. 2011    FK Viktoria Žižkov – FC Vysočina Jihlava – přímý přenos Dnes v deset hodin začneme vysílat přímý přenos z domácího zápasu Viktorky s jejím soupeřem o postup do první ligy FC Vysočina Jihlava. Utkání na Rádiu Žižkov komentuje Martin Mudr a Václav Jindřich. Rádio Žižkov můžete spustit v přehrávači vpravo nebo kliknutím ZDE. 30. 4. 2011 FK Viktoria Žižkov vs AC Sparta Praha B Dnes se utkají žižkovští borci v tréninkovém centru Horní Počernice s AC Sparta Praha B. Rádio Žižkov se pokusí z tohoto utkání přinést přímý přenos v sobotu po desáté hodině. 23. 4. 2011 Dnes se v tradičním čase netradičně již v sobotu ohlásí Martin Mudr dnes posílený o spolukomentátora Václava Jindřicha. Před desátou hodinou tak můžete na Rádiu Žižkov poslouchat přímý přenos z utkání domácí Viktorky se šestým týmem  ze Sezimova Ústí. Po desáté hodině v sobotu tedy můžete fandit společně s námi.  a pokud budete mít nějaké dotazy nebo náměty napište nám je do komentáře. Pokud máte problémy s naladěním můžete navštívit stránku Jak si naladit Rádio Žižkov Aktuální vysílání Rádia Žižkov spustíte v přehrávači zde.

Již za několik minut Vás na Rádiu Žižkov přivítá Martin Mudr se svým přímým přenosem z druholigového utkání mezi FK Viktoria Žižkov a FC Tescoma Zlín. Doufejme, že se nám podaří překonat technické problémy s připojením a přineseme Vám jako obvykle profesionální komentář z tohoto výjezdu na Moravu. Záznamy předchozích utkání naleznete v sekci Záznamy přímých přenosů. Pokud se tedy nemůžete dostavit na zlínský stadion můžete s námi fandit alespoň na dálku.

26. 3 . 2011 přeruší Rádio Žižkov ve 20,30 na 60 minut své vysílání na podporu akce Hodina Země. Záznam přímého přenosu ze 13. 3. 2011 naleznete v sekci Záznamy z přenosů. Tak jako v průběhu uplynulých sezón se i tuto neděli v deset hodin přihlásí Martin Mudr se svým online komentářem fotbalového utkání FK Viktoria Žižkov s 1. SC Znojmo. Po vítězném vlašimském výjezdu nás tedy čeká potvrzení zisku tří bodů proti moravskému mužstvu v prvním jarním zápase na domácím hřišti. Fanděte Viktorce s námi a pokud se nemůžete dostavit na stadion osobně, tak nezapomeňte držet palce u přímého přenosu Rádia Žižkov.


Rádio Žižkov vysílá za finanční podpory Městské části Praha 3.


Záznamy přímých přenosů a některé rozhovory, které se nevejdou na hlavní stránku naleznete na stránce se záznamy Zřídili jsme také testovací stránku zde Pokud se Vám nebude dařit z jakéhokoliv důvodu spustit naše vysílání, tak zkuste nalézt Rádio Žižkov v přehledu serveru Radioo.cz . nebo jej zkuste spustit zde

Configuration Error!


DNES VIKTORKA S TŘINCEM bohužel prohrála – záznam přímého přenosu přidán.

Po desáté hodině odstartujeme náš přímý přenos s Martinem Mudrem z ligového utkání Viktorky s Třincem na Rádiu Žižkov. Pokud tedy z nějakých důvodů nemůžete podpořit žižkovské borce přímo na stadionu, máte možnost jim fandit alespoň na dálku. Ať vyhraje ten lepší ! Již jsme odstartovali náš přímý přenos s Martinem Mudrem z ligového utkání Viktorky s Čáslaví na Rádiu Žižkov.Pokud tedy z nějakých důvodů nemůžete podpořit žižkovské borce přímo na stadionu, máte možnost jim fandit alespoň na dálku. Ať vyhraje ten lepší !

Dnes se utkají žižkovští borci s týmem FC Vysočina Jihlava o třetí místo v druholigové tabulce. Martin Mudr Vás tedy za podpory Lucie Výborné přivítá z jihlavského stadionu krátce před šestou hodinou s přímým přenosem Rádia Žižkov Pokud tedy z nějakých důvodů nemůžete podpořit žižkovské borce přímo na stadionu, máte možnost jim fandit alespoň na dálku. Ať vyhraje ten lepší !
Martin Mudr

Dalším zápasem ze kterého Vám přineseme přímý přenos bude nedělní derby Viktorie Žižkov se Spartou Praha B. V neděli 26.9. v tradičním čase 10,15 odstartujeme s Martinem Mudrem opět náš přímý přenos z tohoto utkání na Rádiu Žižkov. 12. 9. 2010 Viktoria Žižkov vs Zlín Již za malou chvíli odstartujeme s Martinem Mudrem na Rádiu Žižkov náš přímý přenos z pohárového utkání Viktorky se Zlínem. Pokud tedy z nějakých důvodů nemůžete podpořit žižkovské borce přímo na stadionu, máte možnost jim fandit alespoň na dálku. Ať vyhraje ten lepší ! Letošní podzimní části fotbalové sezóny se začneme věnovat premiérovým vysíláním Rádia Žižkov z prvního zápasu naší Viktorie, který se odehraje tuto sobotu od 17,00 v Děčíně. Tento zápas má na svém kontě ještě před výkopem několik prvenství – poprvé se „naostro“ představí trenér Martin Pulpit a spolu sním i obměněný kádr, který by měl hájit naše barvy. Kromě toho se naši posluchači mohou těšit nejen na Martina Mudra a jeho Moudra, ale tentokrát zde budeme mít i druhý mikrofon připravený pro další komentátory. Vzhůru tedy do nové sezóny – Žižkov Tempo ! Záznamy z přímého přenosu a shrnutí naleznete později také na stránce se záznamy

komentátor Martin Mudr na svém stanovištikomentátor Martin Mudr na svém stanovišti

Viktorka vs Sokolovo – přímý přenos V tradičních 10,15 začne dnes na stadionu na Seifertově ulici měření sil mezi celky ze Žižkova a Sokolova. Náš komentátor Martin Mudr Vás provede celým utkáním v přímém přenosu, který začne jako obvykle kolem desáté hodiny. Přenos spustíte stisknutím PLAY v přehrávači vpravo na liště. Martin Mudr komentuje: FK Viktoria Žižkov x Graffin Vlašim v neděli 4. 10. 2009 v 10,00 V tradičních 10,15 začne na stadionu na Seifertově ulici měření sil mezi celky ze Žižkova a Vlašimi. Náš komentátor Martin Mudr Vás provede celým utkáním v přímém přenosu, který začne jako obvykle kolem desáté hodiny. Přenos spustíte stisknutím PLAY v přehrávači. Pokud se Vám nepodaří naladit naše rádio napoprvé, pak pokus opakujte. Dnes Vás Martin Mudr přibližně provede utkáním Viktorky Žižkov s Dynamem České Budějovice. Přenos spustíte stisknutím PLAY v přehrávači vpravo. Přenos začíná až se začátkem zápasu, takže pokud se Vám po 16,30 ze sluchátek bude linout něco jiného než komentář, zopakujte kliknutí na odkaz znovu, popř. sledujte aktuální informace na těchto stránkách. 20. 9. 2009 Dnes Vás Martin Mudr přibližně od desáté hodiny dopolední bude informovat o průběhu utkání Viktorky Žižkov s Vysočinou Jihlava. Přenos spustíte stisknutím PLAY v přehrávači vpravo. 12. 9. 2009 Poprvé jsme se pokusili zprostředkovat fanouškům Viktorky i výjezd. Za B týmem jsme se s Martinem Mudrem vydali za rezervou Mladé Boleslavi. Testované připojení bohužel nesplnilo očekávání a bohužel musíme hledat jiné cesty jak takové přenosy řešit po technické stránce. Záznam si ale samozřejmě můžete spustit na stránce se záznamy. 6.9.2009 10,15 Přímý přenos dnešního derby začíná kolem 10,00. Přenos spustíte stisknutím PLAY v přehrávači vpravo. 23.8.2009 10,00 Přímý přenos začíná dnes v 10,00. Spustit jej můžete vpravo v přehrávači nebo kliknutím ZDE. Další vysílání proběhne v neděli 23. 8. 2009 – pokud se tedy nevydáte přímo na stadion, tak se nezapomeňte připojit. 10.8.2009 První přímý přenos se vydařil a umožnili jsme tak fanouškům, kteří se nemohli dostat na Viktorku prožít její první letošní vítězství společně se všemi na stadionu 🙂

Martin Mudr komentuje utkání s VítkovicemiMartin Mudr

Další internetové vysílání Radia Žižkov ze stadionu na Seifertově ulici plánujeme na zápas FK Viktoria Žižkov – FC Zenit Čáslav v neděli 23.8. 2009 v tradičních 10,15. Samotné vysílání samozřejmě začneme minimálně o 15 minut dříve. Podrobnosti a novinky naleznete včas na našich stránkách. 5.8.2009 Žižkovské rádio šířené prostřednictvím internetu bude již brzy přinášet novinky ze Žižkova a přilehlých krajů. V nárazovém testovacím provozu můžete vyslechnout zvukovou kulisu a následný komentář Martina Mudra k pohárovému zápasu Viktorie Žižkov se Strakonicemi. Prvním přímým přenosem bude komentování druholigového zápasu Viktorky Žižkov s Vítkovicemi v neděli 9.8.2009 v tradičních 10:15.


Find out https://writemyessay4me.org/ more from the flat classroom website, and from our recently released book, flattening classrooms, engaging minds move to global collaboration one step at a time.
17 komentářů


17 komentářů

 1.  MM Srpen 8th, 2009  6.37 

  Po kliknutí na ten odkaz tam nikde rádio žižkov nevidím

 2.  Wrana Srpen 10th, 2009  1.05 

  Odkaz je funkční poouze v době po kterou Radio Žižkov vysílá 🙂 Takže proztím je třeba sledovat avizované časy vysílání a těšit se na jejich postupné rozšiřování.

 3.  MM Srpen 13th, 2009  10.33 

  Ta fotka je báječná 🙂 Příště se oholím … Jinak bych byl rád, kdyby se kdokoli vyjádřil ke kvalitě mé práce, abych se mohl do budoucna jen zlepšovat !

 4.  Wrana Říjen 5th, 2009  16.00 

  A kdy se konečně tedy oholíš ? až doma vyhrajem ? abys neměl fousy jak já 🙂

 5.  Brain_HK Březen 21st, 2010  16.08 

  Žižkov – Hradec 1:2 :-))))

 6.  stepan23 Říjen 17th, 2010  10.16 

  Při komentování někdy není jasné na které straně jsi.
  a bohužeůl se dost často stává že to chrastí a není dobře slyšet.jinak dobrý díky

 7.  Ahoj Únor 8th, 2011  22.19 

  Skveli forever young……diky

 8.  jihlava Květen 8th, 2011  9.46 

  nejak se to seká 🙂

 9.  Woytech Wrana Květen 9th, 2011  10.53 

  Pravděpodobně se jednalo o jeden za dvou krátkých výpadků ve spojení. Děkuji za trpělivost a doufám, že jste si nakonec poslechl přímý přenos až do konce.

 10.  cita Říjen 28th, 2012  10.05 

  Také mi nejde obraz.

 11.  endy Říjen 28th, 2012  10.07 

  Jsem na odkaze,ale obraz nikde.

 12.  Anonym Březen 16th, 2013  14.22 

  dobrý den – na odkaze nic nemohu najít. Myslím tím video. S díky. Hezký den.

 13.  Žižkov Březen 24th, 2013  10.21 

  3:1

 14.  Anonym Březen 24th, 2013  10.29 

  video nejde

 15.  Anonym Březen 24th, 2013  10.50 

  pujde to video nebo ne dneska?diky

 16.  Žižkov Květen 5th, 2013  9.28 

  Perfektní komentátor.

 17.  Žižkov Květen 25th, 2013  16.53 

  Přestávka , jde se na párek .

Komentář