Žižkov.Tv

originál regionál

Mapa

Mapu jako takovou zde nenaleznete, ale vyhradili jsme toto místo pro odkazy informující o Žižkově obecně a o odkazech spřízněných aktivit. Ke každému odkazu bude připojeno pár slov, které naznačí co se za linkem skrývá. Postupně se v těchto odkazech bude zrcadlit celý Žižkov a jeho sláva 🙂

ziz.gifFK Viktoria Žižkov – tradiční žižkovský fotbalový klub, který se minulou sezónu probojoval zpět do první ligy kam rozhodně patří !

Nemálo utkání jsme navštívili s kamerou a letos najdete ozvěny domácích utkání v rubrice Moudra Martina Mudra. Ať vyhraje ten lepší !

Kino AeroKino Aero je snad poslední žižkovské kino, které přežilo boom multikin až do dnešních dnů. A nejen to – výběrem filmů a přístupem ke kultuře obecně je Aero výjimečné i daleko za hranicemi regionu. Letos Aeropiloti oslavili desetileté trvání novodobé historie kina a podepsali nájemní smlouvu s Městskou částí P3 na další desetiletí.

Logo AkropolisPalác Akropolis je dalším kulturním stánkem, které svým významem přesahuje hranice Žižkova. Zrekonstruované divadlo slouží k multifiunkčnímu vyžití v několika sálech, barech a hospodě. Produkce PA se podílí na projektech jako EnterMultimediale, EuroConections, Future Line a mnoha dalších.

Vlajka žižkovaOficiální web Městské části Praha 3.

Kauza 3Kauza 3 – Necenzurovaný internetový časopis pro MČ Praha 3 ve kterém najdete alternativní názory na politická rozhodnutí MČP3.

parukarkaHospůdka Parukářka je unikátním místem (nejen v hranicích Žižkova), které nabízí občerstvení těla i ducha. Hudebním programem, krásnou vyhlídkou a  svobodným prostředím podporuje zdravé myšlení a relaxaci pro obyvatele Žižkova i přespolních.

znakziz.jpgKlub přátel Žižkova je občanské sdružení, které pořádá přednášky, uchovává a vyhledává archiválie spojené se Žižkovem a vydává Občasník Klubu přátel Žižkov – Žižkovské listy.

ŽDJCŽižkovské divadlo Járy Cimrmana nalezlo po Strašnické Solidaritě další útočiště v prostoru Žižkovského divadla TGM.

Building bridges to tomorrow‘ is part of the series of flat classroom projects created by julie lindsay and vicki davis
No comments


Není žádný komentář. Buďte první.

Komentář