Žižkov.Tv

originál regionál

Mapa

Mapu jako takovou zde nenaleznete, ale vyhradili jsme toto místo pro odkazy informující o Žižkově obecně a o odkazech spřízněných aktivit. Ke každému odkazu bude připojeno pár slov, které naznačí co se za linkem skrývá. Postupně se v těchto odkazech bude zrcadlit celý Žižkov a jeho sláva :-)

ziz.gifFK Viktoria Žižkov – tradiční žižkovský fotbalový klub, který se minulou sezónu probojoval zpět do první ligy kam rozhodně patří !

Nemálo utkání jsme navštívili s kamerou a letos najdete ozvěny domácích utkání v rubrice Moudra Martina Mudra. Ať vyhraje ten lepší !

Kino AeroKino Aero je snad poslední žižkovské kino, které přežilo boom multikin až do dnešních dnů. A nejen to – výběrem filmů a přístupem ke kultuře obecně je Aero výjimečné i daleko za hranicemi regionu. Letos Aeropiloti oslavili desetileté trvání novodobé historie kina a podepsali nájemní smlouvu s Městskou částí P3 na další desetiletí.

Logo AkropolisPalác Akropolis je dalším kulturním stánkem, které svým významem přesahuje hranice Žižkova. Zrekonstruované divadlo slouží k multifiunkčnímu vyžití v několika sálech, barech a hospodě. Produkce PA se podílí na projektech jako EnterMultimediale, EuroConections, Future Line a mnoha dalších.

Vlajka žižkovaOficiální web Městské části Praha 3.

Kauza 3Kauza 3 – Necenzurovaný internetový časopis pro MČ Praha 3 ve kterém najdete alternativní názory na politická rozhodnutí MČP3.

parukarkaHospůdka Parukářka je unikátním místem (nejen v hranicích Žižkova), které nabízí občerstvení těla i ducha. Hudebním programem, krásnou vyhlídkou a  svobodným prostředím podporuje zdravé myšlení a relaxaci pro obyvatele Žižkova i přespolních.

znakziz.jpgKlub přátel Žižkova je občanské sdružení, které pořádá přednášky, uchovává a vyhledává archiválie spojené se Žižkovem a vydává Občasník Klubu přátel Žižkov – Žižkovské listy.

ŽDJCŽižkovské divadlo Járy Cimrmana nalezlo po Strašnické Solidaritě další útočiště v prostoru Žižkovského divadla TGM.

Building bridges to tomorrow’ is part of the series of flat classroom projects created by julie lindsay and vicki davis
Comments are off for this post